Propozície Majstrovstiev Slovenska ,  kategória: Juniorky.

Vyhlasovateľ: Slovenský zväz florbalu /SZFB/

Organizátor: Fbk Kométa Spišská Nová Ves

Termín: 13.-14. jún 2015

Miesto: Mestská Športová Hala Spišská Nová Ves.

Kategória: Juniorky - ročníky nar. 1996 a 1997 a dorastenky  ročník nar. 1998 a 1999
Podmienka účasti: Súpiska s menom, priezviskom a dátumom narodenia, potvrdená matrikou SZFB v dvoch vyhotoveniach!

Poistenie a bezpečnosť: Všetci zúčastnení štartujú na vlastné zdravotné poistenie. Tréneri a vedúci družstiev sú zodpovední za svojich zverencov počas celého podujatia. Za stratu osobných vecí organizátor nezodpovedá.

Protesty: Písomne s vkladom 10 EUR hlavnému organizátorovi, do 20 minút po odohranom zápase.

Potvrdenie účasti: Mgr. Jozef Grega, mail: grejozo@azet.sk, tel: 0907 038 417

Prezentácia: Mestská Športová Hala Spišská Nová Ves v čase od 8.00–8.45

Ihrisko: 40 x 20 m, parkety

Hrací systém: 5+1, 3x15 min. hrubý čas, posledné 3 min. zápasu čistý čas.  Finále 3x20 min. hrubý čas, posledné 3 min. zápasu čistý čas. Prestávky medzi tretinami  5 minút. Čas sa zastavuje pri strelení gólu, vylúčení, trestnom strieľaní, time-oute, zranení, technických problémoch, mimoriadnom prerušení (trojitý signál). Počas trestného strieľania je hrací čas zastavený.

Hrá sa v dvoch skupinách A,B každý s každým. Víťazi skupín  postupujú do semifinále. A2 – B3, B2 – A3, hrajú o postup do semifinále. Semifinálové dvojice sú určené A1 : víťaz B2 – A3, B1 : víťaz A2 – B3. Víťazi semifinále hrajú finále, porazený semifinalisti hrajú o 3. miesto. Nepostupujúci do semifinále hrajú o 5. miesto.

V základných skupinách sú za výhru 2 body, remíza 1 bod, prehra 0 bodov. Vo vyraďovacej časti a v časti o umiestnenie v prípade nerozhodného výsledku  nasleduje  5 min. predĺženie hrubý čas v ktorom rozhoduje „zlatý“ gól, v prípade, že sa v predĺžení nerozhodne nasleduje séria troch nájazdov. V prípade nerozhodného výsledku nájazdy pokračujú až do rozhodnutia. Prvé 3 nájazdy strieľa vždy iný hráč, v prípade pokračovania série sa hráč na nájazde môže opakovať.

V prípade rovnosti bodov rozhodujú:  - body vo vzájomných zápasoch,

- skóre zo vzájomného zápasu,

- rozdiel skóre, vyšší počet strelených gólov,

- podiel gólov,

- žreb

Pravidlá: Súťaží sa podľa pravidiel Slovenského zväzu  florbalu a týchto propozícií.

Úhrada cestovného: Všetci účastníci cestujú na vlastné náklady a náklady vysielajúceho klubu.

Stravovanie a ubytovanie: Konzultovať s organizátorom.

Ceny: Prvé tri družstvá získavajú diplom, medaile a pohár.

Organizačný výbor:

Riaditeľ M-SR: Mgr. Jozef Grega

Tajomník M-SR: Mgr. Vladimír Koňak

Hlavný rozhodca M-SR: Ing. Tomáš Juhás

Organizačný výbor odošle k zverejneniu výsledky na stránku SZFB.

Organizátor majstrovstiev si vyhradzuje právo na úpravu jednotlivý hracích časov!

Adresa MŠH:  Za Hornádom 15, 052 01 Spišská Nová Ves